Finansų valdymas

5

VersloAkademija.lt nariams suteikiame progą susipažinti su Europos Sąjungos lėšomis finansuojamu projektu – iki 2015 m. vasario pabaigos 8-iose Lietuvos savivaldybėse vyks nemokamos ekspertų konsultacijos svarbiais verslo klausimais. Programa turėtų būti aktuali visiems, kas yra sukūrę ar dar tik žada kurti verslą.

Konsultacijas gali gauti verslo savininkai, įmonių darbuotojai bei fiziniai asmenys, kurie nori kurti verslą.

0

Finansų savaitgalis 2013 - tai savaitgalis, kuris pakeis Jūsų finansus!

Žmonės turi reikalų su finansais kasdien, bet jiems suplanuoti ir peržiūrėti neranda nei dienos metuose. Finansų ir kreditų valdymo asociacija siekia padėti žmonėms įvaldyti finansus, investicijas, būsto ir verslo paskolas. 

Sukūrėme 12 žingsnių praktinį seminarą, kurio metu per savaitgalį galėsite susikurti strategiją, kaip susigrąžinti bent 50% bankui mokamų palūkanų.

0

Seminaro metu Marius Jansonas įvardins dažniausiai daromas klaidas imant ar turint būsto ar verslo paskolas, renkantis gyvybės draudimą, deklaruojant pajamas bei renkantis pensijos kaupimo būdą: 

0
Seminaro metu sužinosite apie pagrindines priežastis, kurios neišvengiamai sukuria pinigų stygiaus pasekmes, paprastai, įtikinamai ir iš esmės bus atskleidžiama šiame webinare.
 
1
Основы Теории Ограничений (Apribojimų teorijos pagrindai)

Vieni žymiausių Apribojimų Teorijos (TOC) ekspertų Jelena Fedurko ir Oded Cohen nusprendė savo knygą Основы Теории Ограничений (Apribojimų teorijos pagrindai) platinti nemokamai.

Su malonumu pateikiu šią knygą nusisiurbimui.

 

1

Viena iš pačių švenčiausių karvių, su kuria man tenka susidurti konsultuojant savo klientus, tai apskaitos ir rodiklių sistemos. Kodėl jos yra svarbios? Todėl, kad apskaitos ir rodiklių sistemos lemia žmonių ir organizacijų veiksmus. Daugelis turbūt girdėjo šią frazę: Pasakyk man, kaip mane matuosi ir aš pasakysiu kaip elgsiuos. Taip pat, daugelis turbūt yra girdėję žinomą Dr. E. Goldrato (verslo romano „Tikslas“ bei „Pasirinkimas“ autoriaus) frazę: Išlaidų apskaita – didžiausias produktyvumo priešas!.

Turbūt daugelis vadovų yra susidūrę su situacija, kuomet vidinis balsas skatino nepasikliauti finansiniais rodikliais. Ir ne todėl, kad kažkas juos falsifikavo, o todėl, kad tų rodiklių esmė neteisinga.

O finansininkai yra susidūrę su situacija, kuomet jiems nepavyko įrodyti vadovams, kad verta imtis „nuostolingo“ užsakymo, nors prekė ar paslauga atrodo nepelninga.

Kiekviena metodika yra paremta tam tikromis esminėmis prielaidomis, ir, nesuvokus metodikos šerdies, galima priskaldyti daug malkų. Apribojimų teorija seniai apibrėžė, ką reikia keisti valdymo apskaitoje ir rodiklių sistemoje. Kviečiu jus į websebinarą, kurio metu apie tai ir kalbėsime.

1

Kaštų apskaita – didžiausias produktyvumo priešas

Apribojimų teorijos pradininkas Dr. Eliyahu M. Goldratt
verslo romano „Tikslas“autorius

 

 

Kurso auditorija:

 

Šie mokymai skirti įmonių finansų ir vykdantiesiems vadovams, priimantiems svarbiausius sprendimus įmonės valdyme. Taip pat įmonių finansininkams, pateikiantiems sprendimams priimti reikalingą finansinę informaciją įmonės vadovybei.

Kiekybiniais matavimais paremti vertinimai formuoja įmonės elgseną. „Pasakykite, kaip mane matuosite, ir aš pasakysiu, kaip aš elgsiuosi". Finansų pateikiami vertinimai turi lemiamą poveikį įmonės veiklos rezultatams. Neteisingai pateikta finansinė informacija sprendimams priimti gali turėti kertinę įtaką organizacijos egzistencijai. Bet ar mes susimąstome, kaip mes tą darome šiandien? Neleiskite inercijai ir toliau griauti Jūsų verslo. Kaštų apskaita paremti matavimai yra žlugdantys. Atėjo laikas permąstyti nusistovėjusias „tiesas",užkertančias daugeliui įmonių kelią siekiant geresnių veiklos rezultatų. Šiame kurse dėmesys kreipiamas į klaidingus kaštų apskaitos pateikiamus vertinimus, iškraipytų vertinimų sukeliamus padarinius ir spąstus, bei kaip šių iškraipymųišvengti.

Mokymų rezultatai. Po šių mokymų jūs:

 • Suprasite klasikinės kaštų apskaitos trūkumus;
 • Sužinosite, kokias naujas taisykles turite taikyti ir kodėl klasikinė apskaita paseno;
 • Gausite aiškią įmonės veiklos, kaip sistemos, bei sistemos dalių vertinimo metodiką;
 • Suprasite verslo sprendimų vertinimo metodikas, kurios padės atsakyti į aktualius klausimus:
 • Ar reikia investuoti į įrenginius;
 • Kokius sprendius priimti: gaminti ar pirkti;
 • Kaip nustatyti kainą;
 • Ar tikslinga taikyti nuolaidas ir akcijas.
 • Žinosite ABC metodo (išlaidų apskaitos pagal veiklos pobūdį) trūkumus.
 

Mokymų progama:

Apribojimų teorija finansuose ir matavimuose:
 1. Finansinio padalinio veiklos tikslai;
 2. Sisteminis (holistinis) požiūris;
 3. Atsargų vertinimas;
 4. Investicijų vertinimas;
 5. Išorinių išteklių pirkimas;
 6. Produkto / paslaugos pelningumas;
 7. Grynasis pelnas ir investicijų grąža;
 8. Du skirtingi, kaštų ir pralaidumo, pasauliai;
 9. Penki pastovaus tobulėjimo žingsniai.

Kursą veda: 

UAB „TOC sprendimai“ vadovas, sertifikuotas apribojimų teorijos ekspertas bei CMC sertifikaciją gavęs konsultantas Nerius Jasinavičius.

 

Į video kurso kainą įskaičiuota:

Galimybė žiūrėti kurso video įrašą 14 dienų (trukmė ~5 val.) Kurso medžiaga elektroniniu formatu (PDF)
Webinaro "Kaip įveikti apyvartinių lėšų apribojimą" (1 val.) įrašas 1 valandos Neriaus Jasinavičiaus konsultacija

Pirma seminaro dalis (nemokamai):

0
 • Coca-Cola pereinamasis augimo laikotarpis: pastaruosius 125 metus ir ateityje;
 • Nuo sirupo iki išpilstymo. Nuo vieno dydžio iki daugybės. Nuo vieno produkto iki daugybės. Nuo pardavimo iš sunkvežimio iki išankstinių pardavimų. Nuo grąžinamų butelių iki vienkartinių pakuočių - Nuo funkcinio valdymo iki procesinio valdymo;
 • Lean ir Six Sigma diegimas. Kelias į rinką;
 • Iššūkis ateičiai: nuo "Stumk ir skatink" iki "Pozicionuok ir trauk".

 

0
 • Koks pagrindinis tiekimo grandinės tikslas?
 • Kol galutinis klientas nenupirko, niekas tiekimo grandinėje nepardavė. Ar sutinkate?
 • Kodėl tiekimo grandinė veikia neefektyviai ir kiek pinigų dėl to praranda kiekviena grandis (taip pat ir jūsų įmonė)?
 • Visi vienoje valtyje: kas laukia įmonių, kurios dels įgyvendinti pokyčius?
 • Ir kas laukia tų, kurios keisis: kaip įveikti inertiškumą ir priešinimąsi pokyčiams?
0

Viena iš pačių švenčiausių karvių, su kuria tenka susidurti konsultuojant klientus, tai apskaitos ir rodiklių sistemos. Kodėl jos yra svarbios? Todėl, kad apskaitos ir rodiklių sistemos lemia žmonių ir organizacijų veiksmus. Daugelis turbūt girdėjo šią frazę: Pasakyk man, kaip mane matuosi ir aš pasakysiu kaip elgsiuos. Taip pat, daugelis turbūt yra girdėję žinomą Dr. E. Goldrato (verslo romano „Tikslas“ bei „Pasirinkimas“ autoriaus) frazę: Išlaidų apskaita – didžiausias produktyvumo priešas!.

Turbūt daugelis vadovų yra susidūrę su situacija, kuomet vidinis balsas skatino nepasikliauti finansiniais rodikliais. Ir ne todėl, kad kažkas juos falsifikavo, o todėl, kad tų rodiklių esmė neteisinga.

O finansininkai yra susidūrę su situacija, kuomet jiems nepavyko įrodyti vadovams, kad verta imtis „nuostolingo“ užsakymo, nors prekė ar paslauga atrodo nepelninga.

Kiekviena metodika yra paremta tam tikromis esminėmis prielaidomis, ir, nesuvokus metodikos šerdies, galima priskaldyti daug malkų. Apribojimų teorija seniai apibrėžė, ką reikia keisti valdymo apskaitoje ir rodiklių sistemoje.

Kiekybiniais matavimais paremti vertinimai formuoja įmonės elgseną. Finansinių tarnybų pateikiami vertinimai lemia įmonės veiklos rezultatus. Bet ar mes susimąstome, kaip mes formuojame vertinimus ir rodiklius šiandien? Neleiskite inercijai ir toliau griauti Jūsų verslo. Kaštų apskaita paremti matavimai yra žlugdantys. Atėjo laikas permąstyti nusistovėjusias „tiesas”, užkertančias daugeliui įmonių kelią link geresnių veiklos rezultatų. Šio webinaro metu apžvelgsime klaidingus įmonės veiklos vertinimus, pateikiamus finansinių tarnybų bei iškraipytos informacijos sukeliamus padarinius.

 O jei norite įsigilinti, tuomet jums būtinas kursas Kaip priimti ir vertinti verslo sprendimus - pralaidumo apskaita bei vadybos rodikliai .

 

Puslapiai