WEBINARAS: Sandėliai perpildyti, o pardavimų trūksta. Kas tai – problema ar įpročių pasekmė? (50:31)

Norėdami peržiūrėti pilną turinį, prisijunkite, o jei dar neturite prisijungimų, registruokitės Sužinokite kodėl verta tapti "Verslo akademijos" nariu.

GIEDRIUS BALNYS - "Sandėliai perpildyti, o pardavimų trūksta. Kas tai – problema ar įpročių pasekmė?"

Kaip išspręsti atsargų valdymo problemas be papildomo biudžeto ir dar uždirbti daugiau. Praktiniai sprendimai su realiomis įmonėmis.
Prekės, žaliavos, likučiai, gatava produkcija, nebaigta gamyba – kaip bepavadinsi, visuomet kalbame apie tą patį. Verslo prasme visi šie žodžiai yra žodžio ATSARGOS sinonimai, t. y. piniginės investicijos, iš kurių tikimės grąžos. Tiekimas nevisada stabilus ir patikimas. Išaugęs vartotojų reiklumas turėti prekę turėti čia ir dabar.

Šios ir kitos verslo aplinkybės diktuoja privalomą salygą: jei nori išlikti – TURĖK DIDELES ATSARGAS.

Esame XXI amžiuje. Technologijos vystosi neįtikėtinu tempu. Atskiros prekės gyvavimo laikas nepaliaujamai trumpėja. Nieko nebestebina, kad atskiruose verslo segmentuose kas keli mėnesiai pasirodo naujienos. Neturėdamas naujienų prarasi pirkėjo pasitikėjimą, bet kur dėti senesnio modelio prekes? Rinkos svyravimai nenuspėjami. Ateities prognozavimas vis dar remiasi XIX a. matematiniais modeliais. Aštrėjant konkurencijai mažėja maržos. Net ir nedidelės nelikvidžios atsargos daro ženklų neigiamą poveikį įmonės rezultatui.

Peršasi tik viena mintis: jei nori išlikti – TURĖK KUO MAŽESNES ATSARGAS.

Tai kur gi tiesa? Kuris variantas teisingas? Kažkas viduje mums sako, kad tiesa kažkur kitur. Ji ne atsargų dydyje. Lyg ir žinome, kad atsargų reikia turėti tiek kiek parduosime ar sunaudosime gamyboje. Nei daugiau, nei mažiau. Bet kaip atspėti, kiek reikės? Prognozės? Ar jos pakankamai tikslios? Ir vėl papuolame į uždarą ratą...

Webseminarą veda UAB “Verslumo tiltas” vadovas, sertifikuotas TOC ekspertas Giedrius Balnys

Tipas: