Webinarai | WEB Seminarai

Internetinis seminaras: Verslas kaip Laikrodis (Nerius Jasinavičius)

Šis internetinis seminaras skirtas smulkaus ir vidutinio verslo vadovams, kurie didžiąją dalį savo laiko atiduoda verslui, o norėtų, kad būtų kitaip.
Kviečiame registruotis į nemokamą internetinį seminarą, kuriame TOC ir LEAN metodikų ekspertas, verslo pelningumo konsultantas bei kurso „Nuo Amato prie Verslo“ autorius Nerius Jasinavičius trumpai apžvelgs, kaip užtikrinti kad verslas dirbtų Jums kaip laikrodis, o ne atvirkščiai.

Spauskite nuorodą apačioje parsisiųsti skaidres:

SKAIDRĖS

Tipas: 

Nemokamas interneto seminaras smulkaus ir vidutinio verslo vadovams: Kaip sukurti verslo sistemą, kuri veiktų stabiliai kaip laikrodis?

Šis internetinis seminaras skirtas smulkaus ir vidutinio verslo vadovams, kurie didžiąją dalį savo laiko atiduoda verslui, o neretai netgi jaučiasi savo verslo įkaitais, tačiau norėtų, kad būtų kitaip. Neretai įmonių vadovai-savininkai, valdantys netgi pelningus verslus, nesijaučia saugiai, nes jaučia kasdieninę įtampą. Tos įtampos priežastis – verslo nestabilumas, baimė palikti verslą kažkuriam laikui ir išvažiuoti atostogų. 
Tipas: 

Nemokamas webinaras: Apribojimų Teorijos (TOC) Mąstymo procesų taikymas įmonių vystyme

Geri vadovai supranta, kad pagrindinė jų užduotis – pastoviai tobulinti valdomos įmonės (ar padalinio) veiklą. Tačiau neretai vadovai susiduria su klausimu – o nuo ko gi pradėti tobulinimą ? Juk tiek daug nusiskundimų (tobulintinų vietų). I.Niutonas yra pasakęs: Natura valde simplex est et sibi consona – Gamta (realybė) yra labai paprasta ir harmoninga. Todėl ir žmogiškųjų sistemų tobulinimas neturėtų būti sudėtingas.

Apribojimų teorijos (bei verslo bestselerių Tikslas, Tikslas 2, ir t.t.) autorius dr.E.Goldratt’as sukūrė Mąstymo įrankius, leidžiančius procesizuoti žmogiškųjų sistemų analizavimą bei tobulinimą.

Šio webseminaro metu bus pristatyti pagrindiniai Apribojimų Teorijos (TOC) mąstymo procesų įrankiai bei jų panaudojimo galimybės bei pavyzdžiai. Jūs sužinosite kaip iš visų nusiskundimų (Nepageidaujamų pasekmių) gausos identifikuoti kertinę sistemos (įmonės, padalinio ar klientų segmento) problemą, sąlygojančią visų kitų simptomų egzistavimą. Taip pat sužinosite, kaip Mąstymo įrankių pagalba galima rasti sprendimą bei sudaryti įgyvendinamą pokyčių planą.

Tipas: 

WEBINARAS: Dažnai pasitaikančios atsargų valdymo klaidos mažmenoje ir didmenoje

Skaudžiausios atsargų valdymo problemos susijusios su netinkamo atsargų valdymo pasekmėmis: atsargų trūkumu arba jų pertekliumi. Pastaruoju atveju per didelis atsargų kiekis mažina bet kurios įmonės konkurencingumą, susiduriama su prekių nuvertėjimu, fiziniu ir moraliniu susidėvėjimu, galiausiai prekės galiojimo laiko pasibaigimu ir jos nurašymu. Tačiau kur kas skaudesni nors realybėje nejaučiami padariniai kyla dėl prekių trūkumo. Daugelis įmonių teigia neprarandą pardavimų, tačiau praktika rodo, jog prarasti pardavimai dėl prekių trūkumo sandėliuose vidutiniškai svyruoja nuo 10 iki 20 nuošimčių visų įmonės pardavimų.
Kokias klaidas dažniausiai daro už atsargų valdymą atsakingi darbuotojai, ir kiek tos klaidos kainuoja įmonei ?

Pranešėjas: Nerius Jasinavičius

 

Tipas: 

WEBINARAS: Kaip suderinti Apribojimų teorijos (TOC) ir LEAN principus gamyboje

Šiuolaikinės verslo tendencijos yra negailestingos gamybos įmonėms. Klientai reikalauja mažinti kainas, būti greitais, lanksčiais ir patikimais (nuspėjamais). Tačiau nedaugelis įmonių sėkmingai susitvarko su šiais reikalavimais. Ko reikia, kad sėkmingai įdiegti gamybos efektyvumo (operational excellence) metodikas TOC ir LEAN, kurios užtikrina įmonės konkurencinį pranašumą ?

Pranešėjas: Nerius Jasinavičius

Tipas: 
Sritis: 

WEBINARAS: Kritinės grandinės diegimas. Čia ir dabar!

PRANEŠĖJAS: TOC ekspertas Audrius Vasiliauskas

Kiekvienas savo darbe esame susidūrę su įvairiomis metodikomis. Teoriškai, jų taikymas turėjo suteikti teigiamų rezultatų, tačiau realybė lūkesčių nepateisindavo. Ilgainiui bet kokie bandymai įdiegti naujoves susidurdavo su darbuotojų pasipriešinimu: “Bandėme – neveikia!”.

Taigi kviečiame peržiūrėti webinarą VersloAkademija.lt svetainėje, kuriame aptarta taktiniai klausimai, susiję su kritinės grandinės įdiegimu jūsų įmonės projektų valdymo aplinkoje. Webinaras supažindins su reikalavimais programinei įrangai (ir programų pavyzdžiais), būtinais palaikyti Kritinę Grandinę. Taip pat įvertinsim, kokią naudą diegiant kritinę grandinę gali suteikti konsultantai, ir kokios dažniausios jų klaidos.

Webinaro tikslas – užtikrinti, kad jo klausytojai pradėtų naudotis kritinės grandinės metodika realiame gyvenime ir versle.

Tipas: 

WEBINARAS: Kaip vertinti verslo sprendimus arba kodėl klasikinė išlaidų apskaita paseno?

Viena iš pačių švenčiausių karvių, su kuria man tenka susidurti konsultuojant savo klientus, tai apskaitos ir rodiklių sistemos. Kodėl jos yra svarbios? Todėl, kad apskaitos ir rodiklių sistemos lemia žmonių ir organizacijų veiksmus. Daugelis turbūt girdėjo šią frazę: Pasakyk man, kaip mane matuosi ir aš pasakysiu kaip elgsiuos. Taip pat, daugelis turbūt yra girdėję žinomą Dr. E. Goldrato (verslo romano „Tikslas“ bei „Pasirinkimas“ autoriaus) frazę: Išlaidų apskaita – didžiausias produktyvumo priešas!.

Turbūt daugelis vadovų yra susidūrę su situacija, kuomet vidinis balsas skatino nepasikliauti finansiniais rodikliais. Ir ne todėl, kad kažkas juos falsifikavo, o todėl, kad tų rodiklių esmė neteisinga.

O finansininkai yra susidūrę su situacija, kuomet jiems nepavyko įrodyti vadovams, kad verta imtis „nuostolingo“ užsakymo, nors prekė ar paslauga atrodo nepelninga.

Kiekviena metodika yra paremta tam tikromis esminėmis prielaidomis, ir, nesuvokus metodikos šerdies, galima priskaldyti daug malkų. Apribojimų teorija seniai apibrėžė, ką reikia keisti valdymo apskaitoje ir rodiklių sistemoje. Kviečiu jus į websebinarą, kurio metu apie tai ir kalbėsime.

Tipas: 

WEBINARAS "Klausk eksperto #2": klausimai, atsakymai, diskusija su Neriumi Jasinavičiumi apie pardavimų didinimą (įrašas, 49:44)

VersloAkademija.lt tęsia virtualių susitikimų bei klausimų-atsakymų su ekspertais ciklą. Antras susitikimas įvyks kovo 21 d. 20 val.

Apribojimų teorijos (TOC) bei LEAN ekspertas Nerius Jasinavičius atsakys į klausytojų klausimus apie pardavimus:

  • pardavimų proceso sukūrimas ir valdymas
  • vertingo pasiūlymo sukūrimas
  • pasiūlymų pateikimas

Klausimus galima pateikti šio įrašo komentaruose arba gyvai webseminaro metu.

Tai paskutinis NEMOKAMAS Klausk eksperto serijos webinaras.

Ankstesnio webinaro įrašą galima rasti čia: 
http://www.versloakademija.lt/webinaras-klausk-eksperto-klausimai-atsakymai-diskusija-su-neriumi-jasinaviciumi

Pateikiame webinaro įrašą.

Tipas: 
Sritis: 

WEBINARAS: Kaip vertinti verslo sprendimus arba kodėl klasikinė kaštų apskaita paseno?

Viena iš pačių švenčiausių karvių, su kuria tenka susidurti konsultuojant klientus, tai apskaitos ir rodiklių sistemos. Kodėl jos yra svarbios? Todėl, kad apskaitos ir rodiklių sistemos lemia žmonių ir organizacijų veiksmus. Daugelis turbūt girdėjo šią frazę: Pasakyk man, kaip mane matuosi ir aš pasakysiu kaip elgsiuos. Taip pat, daugelis turbūt yra girdėję žinomą Dr. E. Goldrato (verslo romano „Tikslas“ bei „Pasirinkimas“ autoriaus) frazę: Išlaidų apskaita – didžiausias produktyvumo priešas!.

Turbūt daugelis vadovų yra susidūrę su situacija, kuomet vidinis balsas skatino nepasikliauti finansiniais rodikliais. Ir ne todėl, kad kažkas juos falsifikavo, o todėl, kad tų rodiklių esmė neteisinga.

O finansininkai yra susidūrę su situacija, kuomet jiems nepavyko įrodyti vadovams, kad verta imtis „nuostolingo“ užsakymo, nors prekė ar paslauga atrodo nepelninga.

Kiekviena metodika yra paremta tam tikromis esminėmis prielaidomis, ir, nesuvokus metodikos šerdies, galima priskaldyti daug malkų. Apribojimų teorija seniai apibrėžė, ką reikia keisti valdymo apskaitoje ir rodiklių sistemoje.

Kiekybiniais matavimais paremti vertinimai formuoja įmonės elgseną. Finansinių tarnybų pateikiami vertinimai lemia įmonės veiklos rezultatus. Bet ar mes susimąstome, kaip mes formuojame vertinimus ir rodiklius šiandien? Neleiskite inercijai ir toliau griauti Jūsų verslo. Kaštų apskaita paremti matavimai yra žlugdantys. Atėjo laikas permąstyti nusistovėjusias „tiesas”, užkertančias daugeliui įmonių kelią link geresnių veiklos rezultatų. Šio webinaro metu apžvelgsime klaidingus įmonės veiklos vertinimus, pateikiamus finansinių tarnybų bei iškraipytos informacijos sukeliamus padarinius.

 O jei norite įsigilinti, tuomet jums būtinas kursas Kaip priimti ir vertinti verslo sprendimus - pralaidumo apskaita bei vadybos rodikliai .

 

Tipas: 

WEBINARAS: Projektai laiku, neviršijant biudžeto ir nemažinant kokybės - mistika ar realybė? (įrašas, 01:19:47)

Nors daugelis vadovų ir nesusimąsto, tačiau visos įmonės ir organizacijos susiduria su projektais bei projektine aplinka. Bet kokio organizacinio pokyčio įgyvendinimas - tai projektas. Ar tai reklaminė kampanija, naujo produkto sukūrimas, IT sistemos (VVS, CRM, apskaitos programos) diegimas ar atnaujinimas, gamybinės technologijos atnaujinimas, naujos parduotuvės atidarymas - visa tai yra PROJEKTAI. Jau nekalbant apie kompanijas, kurių veikla susideda iš projektų: IT kompanijos, statybinės, projektavimo įmonės, reklamos agentūros ir pan.

Ir visai nesvarbu ar Įmonėje vyksta vienas arba keli projektai iškarto. Ar jie yra didelės arba nedidelės apimties, ar tai vidinis arba išorinis projektas - visus projektus sunku valdyti dėl dviejų priežasčių:

  • Daug neapibrėžtumo
  • Projektai turi atitikti tris skirtingus kriterijus: laikas, biudžetas ir kokybė

Ir nors pastaruoju metu projektų kokybiško užbaigimo (laiku, biudžete, nemažinant kokybės) statistika gerėja, tačiau bendras vaizdas vis dar nedžiugina.

Šio webseminaro metu apžvelgsime Kritinės Grandinės metodiką, palygindami ją su klasikiniais projektų valdymo metodais.

Pranešėjas: Nerius Jasinavičius

Webinaro įrašą peržiūrėti gali tik registruoti "Verslo akademijos" nariai.

Tipas: 

Puslapiai