Nemokamas interneto seminaras smulkaus ir vidutinio verslo vadovams: Kaip sukurti verslo sistemą, kuri veiktų stabiliai kaip laikrodis?

Šis internetinis seminaras skirtas smulkaus ir vidutinio verslo vadovams, kurie didžiąją dalį savo laiko atiduoda verslui, o neretai netgi jaučiasi savo verslo įkaitais, tačiau norėtų, kad būtų kitaip. Neretai įmonių vadovai-savininkai, valdantys netgi pelningus verslus, nesijaučia saugiai, nes jaučia kasdieninę įtampą. Tos įtampos priežastis – verslo nestabilumas, baimė palikti verslą kažkuriam laikui ir išvažiuoti atostogų. 
Jeigu Jums pažįstamas šis nerimas, kviečiu sudalyvauti nemokamame internetiniame seminare, kurio metu sužinosite, kokius naujus verslininko įgūdžius reikia išugdyti siekiant sukurti stabiliai veikiančią verslo sistemą. Seminaro metu sužinosite, kokius tikrų verslo efektyvumo metodikų TOC, LEAN procesų standartizavimo ir valdymo įrankius galima paprastai pritaikyti smulkiame ir vidutiniame versle. Taip pat sužinosite kokius įpročius verslo savininkas turi pakeisti, siekdamas sistematizuoti savo verslą. Tačiau įgūdžius bei įpročius galima pakeisti – ir tai padaryti gali padėti TOC ir LEAN metodikų ekspertas Nerius Jasinavičius.
 
Kviečiame registruotis į nemokamą internetinį seminarą, kuriame TOC ir LEAN metodikų ekspertas, populiaraus verslo sistematizavimo kurso „Nuo Amato prie Verslo“ autorius Nerius Jasinavičius trumpai apžvelgs, kaip sistematizuoti verslą, ir užtikrinti kad verslas dirbtų Jums kaip laikrodis, o ne atvirkščiai.
 
Internetinio seminaro metu bus atsakyta į šiuos klausimus:
  • Kodėl daugelis smulkaus ir vidutinio verslo įmonių labai smarkiai priklauso nuo savo steigėjų dalyvavimo?
  • Kokios yra sėkmingo verslo prielaidos?
  • Kokie verslo sistematizavimo žingsniai?
  • Ar tai tinka Jūsų įmonei?

 

Regitruokitės į gyvus susitikimus su Neriumi Jasinavičiumi rugsėjo 16-spalio 2 dienomis!

Daugiau informacijos čia: http://www.versloakademija.lt/seminaras/gyvi-susitikimai-su-n-jasinaviciumi-lietuvos-regionuose-kaip-susikurti-pelninga-versla

 
Kviečiame peržiūrėti interneto seminaro įrašą:

Tipas: