Partneriai

TOC sprendimai

UAB „TOC sprendimai“ yra išskirtinė konsultacinė bendrovė, teikianti savo klientams kompleksines paslaugas, garantuojančias sėkmingą organizacijų rezultatyvumą, pristatanti visą Apribojimų Teorijos ir LEAN metodinę medžiagą. Specializuojasi Lietuvos ir užsienio verslo įmonių bei valstybinių organizacijų personalo apmokymuose (praktiniai seminarai), organizacijų veiklos auditavime, konsultavime, veiklos efektyvumo didinimo projektuose. 

WEB Partners

UAB "WEB Partners" konsultuoja įmones strategijos internete klausimais, dirba su rinkodara interete, kuria bei vysto interneto projektus.

Socialinių mokslų kolegija

Mokslo ir verslo centras, teikiantis profesionalias paslaugas, gerai žinoma ir patikima, Klientų vertinama institucija Vakarų Lietuvoje, skatinanti mokslo ir verslo sektorių sinergiją šalies ekonominės gerovės labui. Jūs siekiate padidinti savo verslo efektyvumą? Mes neabejojame, mūsų specialistų komanda gali padėti! Siekiame panaudoti turimą mokslinį
potencialą, infrastruktūrą, kuriamas mokslo žinias, naujoves sėkmingai Jūsų verslo plėtrai! Kviečiame dirbti kartu!

NORDIA BAUBLYS & Partners

NORDIA BAUBLYS & Partners advokatų profesinė bendrija vykdo savo profesinę veiklą teisinių paslaugų teikimo sektoriuje nuo 1998 metų. Daugiametė bendrijos advokatų patirtis leidžia sutelkti dėmesį į aukštos kokybės teikiamas teisines paslaugas ir specializuotis įvairiuose verslo teisiniuose santykiuose, pradedant teisinėmis konsultacijomis, įvairių teisinių dokumentų rengimu, sandorių parengimu bei teisine vykdymo priežiūra, ir baigiant atstovavimu teisminiuose bei komercinio arbitražo ginčuose.

 

Plačiau