Medžiaga

0

Kviečiame pasižiūrėti Turtėjimo Akademijos klubo internetinį seminarą ir profesoriaus R.Jasinavičiaus pranešimą.

0

2020 m. gruodžio 12 d. Turtėjimo Akademijos klubo e-susitikimo metu profesorius Rimvydas Jasinavičius skaitė pranešimą temą "Kaip iš verslo šunkelio patekti į greitkelį?".
Profesoriaus pranešimo skaidres rasite čia >>

0

Kviečiame pasižiūrėti TA klubo e-seminaro video įrašą, kuriame prof. R.Jasinavičius dalinasi savo įžvalgomis apie S.Covey knygą "Keturios sėkmingo lyderio taisyklės".

0

Kviečiame pasižiūrėti Turtėjimo Akademijos klubo internetinio susitikimo, vykusio 2020 m. lapkričio 7 d., įrašą.

1

Kviečiame pasižiūrėti Turtėjimo Akademijo Klubo internetinio seminaro įrašą, kuriame profesorius R.Jasinavičius gvildena temą - Naujos priemonės, apsaugančios mūsų finansines atsargas.

0

Kviečiame pasižiūrėti Turtėjimo Akademijos klubo susitikimo, vykusio 2020 m. spalio 10 d., pranešėjų - Ž.Leškevičiaus ir profesoriaus R.Jasinavičiaus pranešimus

0

Turbūt dabar nerastumėte nei vieno straipsnio apie verslo pokyčius, kuriame nebūtų ko nors parašyta apie tai, kaip dėl Covid-19 pandemijos pasikeitė pasaulis, vartotojų elgsena, prioritetai ir pan. Tarsi to būtų negana – ekspertai prognozuoja, kad ateityje tokių pandemijų ir krizių tik daugės.

0

Kviečiame pasižiūrėti profesoriaus pranešimą TA klubo internetiniame seminare "Kuo mums gresia artėjanti antroji Covid-19 banga?", vykusiame 2020 m. rugsėjo 28 d. 

 

0

Profesoriaus R.Jasimavičiaus pranešimas "FIKVA savaitgalis" renginyje, vykusiame 2020 m. rugsėjo 26 d., Vilniuje.

Profesoriaus pranešimo skaidres rasite čia>>

0

Kviečiame pasižiūrėti TA klubo susitikimo, vykusio Vilniuje, 2020 m. rugsėjo 12 d., video įrašus.

Profesoriaus R.Jasinavičiaus pranešimos skaidres rasite čia>>

Puslapiai