Verslo pelningumo eksperto N.Jasinavičiaus vebinaras: Kaip sustiprinti verslo imunitetą, atsparumą "virusams" bei krizėms?

Turbūt dabar nerastumėte nei vieno straipsnio apie verslo pokyčius, kuriame nebūtų ko nors parašyta apie tai, kaip dėl Covid-19 pandemijos pasikeitė pasaulis, vartotojų elgsena, prioritetai ir pan. Tarsi to būtų negana – ekspertai prognozuoja, kad ateityje tokių pandemijų ir krizių tik daugės. Juk šiandieninis verslo pasaulis pilnas įvairių iššūkių – globalizacija, geopolitinis neapibrėžtumas, Brexit, išmanizacija, augančios paskolų palūkanos, ir t.t. Atrodo, na va, dar vienas „užsakymas“, dar vienas „klientas“, „naujas produktas“ ir jau bus galima atsikvėpti. Bet tas atokvėpis – kaip horizontas – vis neateina. Tarsi verslas būtų užkeiktas. Tačiau smulkaus verslo prakeiksmą galima atšaukti. Tereikia įveikti pagrindinį savo verslo sėkmės sabotuotoją – save. Sėkmingam verslui neužtenka verslininko entuziazmo ir energijos. Dabar ypač svarbu, kad Verslininkas reguliariai „užsidėtų vadovo kepurę“, pasižiūrėtų į savo verslą iš išorės ir sistemintų verslo procesus bei sukurtų ilgalaikį konkurencinį pranašumą. Tik tokiu būdu galima pasiekti, kad įmonė sustiprins savo „verslo imunitetą“ ir taps atspari daugumai išorinių veiksnių ir sukrėtimų.

Šiame vebinare verslo pelningumo ekspertas Nerius Jasinavičius papasakos apie tai, kad verslo stabilizavimas – tai tik tarpinis tikslas. Geras verslas yra atsparus daugumai iššūkių. Vebinaro metu ne tik sužinosite tris būtinus veiksmus, kurie sustiprins jūsų verslo atsparumą, bet ir sužinosite, kaip pasididinti įmonės pelningumą net ir ekonominės audros metu.

Registracija į vebinarą >>

Tipas: