Tarptautinė TOCPA konferencija Vilniuje gegužės 15-16 dienomis

Su džiaugsmu informuojame, jog 17-toji Tarptautinė Apribojimų Teorijos (TOC) taikymo įmonės valdyme konferencija (TOCPA) įvyks Lietuvoje, Vilniuje jau Gegužės 15-16 dienomis. Skubame pasidalinti konferencijos kvietimu bei dienotvarke – nepraleiskite progos išgirsti naujausios informacijos apie visame pasaulyje pripažintos metodikos taikymą priimant sprendimus savo versle.

Apribojimų teorijos pradininkas, pasaulinio verslo romano bestselerio „Tikslas“ ir kitų gerai žinomų verslo knygų autorius Eliyahu M. Goldratt (1947-2011) subūrė ir didžiulį būrį šios teorijos praktikų, kurie toliau tęsia Goldratt pradėtus darbus. Į Lietuvą atvyksta TOC teorijos ekspertai, tarptautinių TOC organizacijų vadovai - Oded Cohen ir Jelena Fedurko, kurie nekantrauja pasidalinti savo patirtimi ir toliau skleisti šių vadybos metodų teikiamą naudą.

Detali konferencijos dienotvarkė (anglų k.) pasiekiama šiuo adresu: http://www.toc.lt/lt/seminarai/17th-international-tocpa-conference-2015-vilnius  

arba PDF formatu: http://www.toc.lt/sites/default/files/tocpa_may_15-16_vilnius_2015.pdf

 

Konferencija ir praktiniai seminarai vyks anglų kalba, tačiau gegužės 15 d. bus sinchroninis vertimas ir į Lietuvių kalbą.

 

Registracija el. paštu: registracija@toc.lt iki gegužės 13 dienos!

 

Tipas: