Kaip gauti nemokamas ekspertų konsultacijas pasinaudojant ES parama?

VersloAkademija.lt nariams suteikiame progą susipažinti su Europos Sąjungos lėšomis finansuojamu projektu – iki 2015 m. vasario pabaigos 8-iose Lietuvos savivaldybėse vyks nemokamos ekspertų konsultacijos svarbiais verslo klausimais. Programa turėtų būti aktuali visiems, kas yra sukūrę ar dar tik žada kurti verslą.
 
Kokie lektoriai dalyvaus projekte, kaip, kur ir kada vyks nemokamos konsultacijos – sužinosite interneto seminare, kuris vyko šių metų liepos 8 d. 19 val.
 
Registracijos į konsultacijas forma - žemiau.
 
Žiniomis dalinosi:
 
Konsultacijos verslui
 
 
Pradėti verslą, ypač regionuose – nemenkas iššūkis. Daugelis jam nesiryžta ne todėl, kad neturi idėjų, o todėl, kad trūksta žinių apie verslo valdymą, mokesčius, rinką, konkurenciją, rinkodaros galimybes, dažnam truksta ir drąsos. Tad mes norime jaunus žmones padrąsinti ir tuo pačiu suteikti būtiniausių žinių verslo pradžiai ir jo vystymui“, – sako prof. Rimvydas Jasinavičius, VVDK prezidentas.
 
Konsultacijas gali gauti:
  • įmonių vadovai ar darbuotojai;
  • Įmonių savininkai;
  • norintys kurti naują verslą fiziniai asmenys.

Webinaro skaidrės:

 

Jeigu norite pasinaudoti projektu ir gauti konsultacijas, užpildykite šią formą. Atsakingas asmuo susisieks suderinti konsultantui ir jums rinkamą laiką.
Tipas: 

Komentarai

5
Ieva Maliasovienė portretas
Ieva Maliasovienė
Creative Vision

Labiausia domina, kokios yra galimybės ir kokie yra būtini žingsniai norit gauti paramą iš ES užsiimant mokymais. Kokia forma viskas turi būti vykdoma? Įsteigimo ir atsakomybės nuansai?

Sveiki,noriu atidaryti sokiu mokykla, nuo ko as tureciau pradeti, kad gauciau, kaip jaunasis verslininkas, paskola? Ar tureciau samdyti sokiu mokyklai vadybininkus, pavaduotojus, nors galiu tas pacias pareigas atlikti pats? Apskritai, ka tureciau daryti, norint atsidaryti mokykla?  
Nerius Jasinavičius portretas
Nerius Jasinavičius
TOC SPRENDIMAI

Veikiame ne pirmus metus, elektroninė parduotuvė taip pat jau keli metai veikia. Bet pardavimai nėra stabilūs, elektroninė parduotuvė neveikia taip efektyviai kaip norėtume. Esame įdiegę lojalumo programą, bet silpnai su ja dirbame. Neesame integravę elektroninės parduotuvės su įmonės apskaita ir kitais procesais. Jūsų patirtis mums būtų labai naudinga.