Atviras Neriaus Jasinavičiaus laiškas visiems, kurie ieško būdų kaip pralenkti savo konkurentus

Žinote - aš irgi neišmokau visų vadybos metodų ir verslo "statymo" paslapčių per vieną dieną. Ir iki šiol visų tikrai nemoku. Aš irgi nežinojau atsakymų į eilę klausimų apie verslo valdymą bei neturėjau aiškaus supratimo, kaip vystyti verslą, kad šis neštų tiek pajamų, kiek man ir mano šeimai pakaktų gyventi kaip norime, be didelio streso. Kad verslas "atimtų" tik tiek laiko, kiek aš pats noriu jam skirti...

 

Tačiau kai ką puikiai žinojau visada - rinka nestovi vietoje, vyksta nuolatinė konkurencinė kova, kurią laimi tas, kuris NEŽINO ir siekia sužinoti bei pirmesnis versle pritaikyti daugiau naujovių nei konkurentas. Juk niekas taip nestabdo tobulėjimo, kaip įsitikinimas (deja, klaidingas), kad viską žinai ir moki. Tai, ką išmokau prieš kelerius metus, nebūtinai bus lygiai taip pat efektyviai pritaikoma ir šiandien. Tai padėjo man suprasti, jog svarbiausia - NUOLATINIS TOBULĖJIMO PROCESAS. Todėl esu investavęs begalę laiko ir pinigų į įvairius mokymus bei seminarus, kurie man padėjo šiandien atsirasti čia, kur esu. Ir tikrai žinau, kad investuosiu dar daugiau ateityje - jau dabar esu suplanavęs ne vieną naują seminarą.

 

Kodėl? Nes konkurentai nesnaudžia. Deja, bet bent kiek "atsipalaidavus" ir nustojus tobulėti, gali būti išstumtas iš konkurencinės kovos labai greitai. Taigi, vienintelis ir paprasčiausias būdas pralenkti savo konkurentus ir uždirbti daugiau pinigų - investuoti į save, į savo žinias ir pritaikyti jas versle daug greičiau ir dažniau nei Jūsų konkurentai!

 

Ne veltui pradėjau šį laišką kalbėdamas apie savo asmeninę patirtį - tai puikus įrodymas, kad TEISINGOS investicijos į savo žinias visada atsiperka su kaupu. Todėl, kad tai padeda klientams pasiūlyti naujesnių ir įdomesnių produktų ar paslaugų. Vertingos žinios leidžia pritaikyti inovatyvesnių sprendimų įmonės procesuose, kurie padeda sumažinti veiklos sąnaudas. O visa tai atsiliepia galutiniam tikslui - uždirbtiems pinigams dabar ir ateityje. 

 

O ko reikia verslui, norint padidinti pelną?

a) Padidinti pardavimus
b) Sumažinti veiklos sąnaudas
c) a ir b kartu!

 

Norėdamas padėti išpildyti pirmąją sąlygą, dovanoju Jums pernai metais vykusios konferencijos "Išsklaidant verslo mitus" du vertingus video įrašus, kurie padės padidinti įmonės pardavimus:

 1. Internetinės rinkodaros eksperto Mindaugo Juodaičio pranešimas: 7 žingsniai, įdarbinant internetą. Video čia: http://goo.gl/UHCbbb
 2. Pardavimų eksperto Mindaugo Voldemaro pranešimas: Mitai, subliūkštantys sistematizuojant pardavimus. Video čia: http://goo.gl/xjvFcP

 

Antroji ir trečioji sąlygos gali būti išpildytos šių metų konferencijos "Išsklaidant verslo mitus" metu balandžio 22-23 d. Vilniuje. Tai padės išpildyti ir NUOLATINIO TOBULĖJIMO sąlygą, kuri būtina, siekiant pralenkti konkurentus!

 

Kodėl verta dalyvauti?

 • Pirmąją konferencijos dieną savo patirtimi dalinsis verslininkai, kurie savo versle yra nuveikę kažką naudingo ir vertingo kitaip nei kiti;
 • Pranešimą skaitys ir smulkaus bei vidutinio verslo GURU Nr. 1 pasaulyje, "E-Myth revisited" bestselerio autorius, tikra verslo konsultacijų žvaigžė pasaulyje Michael E. Gerber!
 • Antrąją konferencijos dieną vyks trys visos dienos intensyvūs praktiniai seminarai, kurių metu galėsite praplėsti žinias konkrečiai Jūsų verslui aktualioje srityje, nes seminarų metu dirbsite su savo verslu.

 

Ką sužinosite?

 • Kitų įmonių vadovų (ne)sėkmingą verslo kūrimo bei auginimo patirtį.
 • Kaip pasiekti stabilų ir ilgalaikį įmonės pelningumo augimą?
 • Kaip sukurti daugiau konkurencingų prekių ir paslaugų rinkai?
 • Kaip sėkmingai pradėti naują verslą?
 • Kaip kovoti su didžiausiais prekiniais ženklais?
 • Kaip, pritaikius paprastus vadybos metodus, sumažinti veiklos sąnaudas?
 • Kaip rasti daugiau klientų ir padidinti pardavimus?
 • Kaip kovoti su vis didėjančia konkurencija?
 • Kaip padidinti įmonės vertę?
 • Kaip elgtis internete - Jūsų asmeninis įvaizdis ir pardavimų didinimas!

 

 

Dar nesate tikri, ar tai tikrai bus vertinga informacija? Pernai metų dalyviai patys įvardija seminarų metu įgytų žinių naudą video įraše, pasiklausykite patys: http://amver.lt/verslomitai/#ATSILIEPIMAI

 

Dar viena ypatinga dovana Jums: su šiuo laišku pritaikysime -20 proc. nuolaidą nuo dabar galiojančių kainų tinklapyje bet kokiam bilietui. Bilietai galioja dviems asmenims.
NUOLAIDOS KODAS: TOC. 
Pasiūlymo laikas ribotas - tik iki balandžio 15 d. imtinai!

 

Taigi, jei siekiate sužinoti vertingų patarimų ir naujovių, ką galite pritaikyti versle greičiau nei Jūsų konkurentai - kviečiu registruotis jau dabar čia: www.amver.lt/verslomitai/#KAINA

ARBA - paprasčiausiai parašykite laišką į: info@verslomitai.lt , jeigu Jums taip patogiau.

 

Be to - suteikiame 100% 15 dienų pinigų grąžinimo garantiją!

Esame tikri dėl seminarų kokybės, dėl to drąsiai garantuojame pateikiamos informacijos naudą, o jeigu Jums pasirodys, kad seminarai nebuvo verti investuotų pinigų - juos Jums grąžinsime be jokių klausimų!

 

Daugiau informacijos apie konferenciją: www.verslomitai.lt 

Konferencija vyks nuostabiame Vilniaus kampelyje: Vilnius Grand Resort konferencijų ir pramogų komplekse.

 

Iki greito pasimatymo!

Nerius Jasinavičius

 

 

Tipas: