SAVĘS PAŽINIMAS: VADOVAVIMO STILIUS, LYDERYSTĖ IR ŽMONIŲ VALDYMAS ARBA - KAIP TAPTI GERESNIU VADOVU?


PERŽIŪRĖKITE DETALŲ PDF KVIETIMĄ ČIA: AMVER STOVYKLA

 

 

Kai kurie verslo lyderiai pranoksta kitus savo įgimtu gebėjimu plačiai matyti bendrą situaciją rinkoje (angl. “big picture”), nujausdami būsimus pokyčius bei pagal tai kurdami strategiją, kuriuo keliu vesti savo įmonę. Kiti gi aistringai atsidavę savo profesijai ir Amatui, tobulina kiekvieną detalę, kol viskas tampa tiesiog nepriekaištinga.

Nesvarbu, ar Jūs turite dovaną jausti bendrą situaciją rinkoje, ar turite amatininko gyslelę ir preciziškumą, trūkstama dalis norint sėkmingai auginti verslą vis tiek yra Vadyba. Net ir perskaičius daugybę knygų, tinklaraščių ar verslo teorijų apie tai, kaip valdyti verslą – pasiekti savo išsikeltų tikslų bei rezultatų vis dar yra didžiausias iššūkis įmonių savininkams bei vadovams.

O kaip Jūs kuriate ir nustatote Vadybos metodus ir sistemas savo įmonėje, siekdami išlaikyti puikius rezultatus ir gerą atmosferą? Jeigu Jūs susiduriate su pasikartojančiais nepasitenkinimais ir problemomis įmonės viduje – tuomet galite būti tikri, kad Jūsų vadybos sistemoje trūksta kažkokio esminio elemento, ir tai gaišina Jūsų laiką, eikvoja pinigus bei sukelia nereikalingą nepasitenkinimą.

Įmonių vadovai bei savininkai dažnai skiria laiko ir pastangų darbuotojų asmeninių savybių nustatymui ir jų pritaikymui organizacijos kultūrai. Taip pat vadovai tobulina procesus bei siekia įgyvendinti įvairius pokyčius. Nepaisant visų pastangų, neretai iš verslininkų tenka išgirsti nusiskundimus, kad vis priima netinkamą darbuotoją, vis susiduria su blogais, nemokiais klientais ir t.t. Ir retas vadovas susimąsto, kad jo paties charakterio savybės bei lyderystės stilius daro daug didesnę įtaką įmonės veiklai nei atskirų darbuotojų savybės. Dar Gandis yra pasakęs: “Nori pakeisti pasaulį – pradėk nuo saves”.

 

 

VADOVŲ KURSAS “NUO AMATO PRIE VERSLO” IR VERSLOAKADEMIJA.LT KVIEČIA ĮMONIŲ VADOVUS Į SAVĘS PAŽINIMO BEI SAVO VERSLO TOBULINIMO STOVYKLĄ, KURIOS METU JŪS:


NE TIK:

 • Atpažinsite savo vadovavimo stilių,
 • Įvertinsite savo vadovavimo stiliaus įtaką įmonės kasdieninei veiklai bei plėtrai,
 • Nustatysite reikiamus elgsenos pokyčius, užtikrinsiančius sėkmingesnę įmonės veiklą,

BET IR:

 • Sužinosite, kaip tapti geresniu vadovu,
 • Kaip neformalų bendravimą įmonėje su:
  kolegomis-draugais, darbuotojais-giminėmis, pavaldiniais-šeimos nariais padaryti
  profesionalesniu nesusigadinant santykių.

TAIP PAT:

 • sužinosite, nuo ko pradėti bei kaip paspartinti Jūsų įmonės pokyčius (tobulėjimą).
 • susidarysite konkretų pokyčių planą bei pasiruošite veiksmams, kurie padės “uždegti” komandą didesniems tikslams bei rezultatams pasiekti.


KAINA:

Dalyvio mokestis – 1000 eurų*
Išankstinė registracija iki liepos 19 d.  – 850 eurų.
AMVER kurso dalyviams – 700 eurų.
VersloAkademija.lt nariams – 850 eurų.
Antram dalyviui iš įmonės taikoma 30% nuolaida.

*Mokymo kursai neapmokestinami PVM
*Į kainą neįskaičiuota nakvynė. Nakvynės kaina žmogui 33 eurai (dviviečiame kambaryje), pageidaujant būti vieniems – kaina dviguba.


Detali stovyklos programa ir dienotvarkė - PDF KVIETIME ČIA: http://amver.lt/wp-content/uploads/2015/06/Amver-Stovykla.pdf 

 

REGISTRACIJA EL. PAŠTU: REGISTRACIJA@TOC.LT IKI
2015 M. RUGPJŪČIO 17 D. IMTINAI.

 

PASKUBĖKITE, NES VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

 

Tipas: